Elizabete Zagorska izdod jaunu dziesmu par attiecībām

1 komentārs

Dziedātāja Elizabete Zagorska laidusi klajā savu jauno singlu Mana Āfrika, kas tapis kopā ar mūzikas komponistu Egonu Valteru un dziesmu vārdu autoru Lauri Valteru, informē dziedātājas menedžments.

”Dziesma ir par cilvēku sajūtām, emocijām un attiecībām, jo ikviens no mums ir īpašs, kad varam dalīties savās sajūtās ar citiem, sev jaukiem un mīļiem cilvēkiem! Mūsu sirdis ir karstas un īpašas, enerģiskas un nepieradinātas kā Āfrika!” skaidro vārdu autors Lauris Valters, kuram šī ir pirmā sadarbība ar Elizabeti Zagorsku.

Dziesmas aranžija tapusi, iespaidojoties no Āfrikas ritmiem, samiksējot dažādus instrumentus, basu līnijas un aktuālās mūzikas tendences, apvienojot tās ar astoņdesmito gadu ritmu skanējumu, kas joprojām patīk un skan interesanti savienojumā ar Elizabetes Zagorskas vokālu. Dziesmas Mana Āfrika aranžiju veidojis mūzikas producents Reinis Briģis.

Video

”Jau klausoties dziesmas demo versiju, es sajutu un sapratu, ka šī dziesma ir jāieraksta un jāiedzied. Tajā apvienojas sievišķība, maigums un ugunīgais Āfrikas ritms, sirds karstums, kas mīt jebkurā sievietē. Lai arī dziesma izklausās viegla un plūstoša kā upe, tomēr tajā ir jūtama ugunīga enerģija un ritms. Tas ir veltījums visām sievietēm, kuras mīl un izjūt mīlestību,” par jauno singlu un kopdarbu piebilst dziesmas izpildītāja Elizabete Zagorska.

Aktrise un dziedātāja Elizabete Zagorska sadarbojusies ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem, aktīvi spēlē dažādos pasākumos, piedalās labdarības organizētajos koncertos, šobrīd ar Lieldienu koncertprogrammu Saules gaismā uzstājas visā Latvijā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • zane
    0

    zane

    Patīk

    08.03.2016 12:19

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas