Elizabete II piešķīrusi Andželīnai Džolijai Britu impērijas ordeņa kavalieres titulu

0 komentāri

Lielbritānijas karaliene Elizabete II piešķīrusi amerikāņu kinoaktrisei Andželīnai Džolijai Britu impērijas ordeņa kavalieres titulu par viņas ieguldījumu kampaņā pret seksuālo vardarbību un paveikto britu ārpolitikā, piektdien paziņojusi Bekingemas pils.

Karaliene pasniedza Džolijai apbalvojumu privātā audiencē Bekingemas pilī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

39 gadus vecā Džolija un Lielbritānijas ārlietu ministrs Viljams Heigs 2012.gadā atklāja “Seksuālās vardarbības novēršanas iniciatīvu” un jūnijā Londonā vadīja šai problēmai veltītu konferenci.

Džolija bija 1149 cilvēku vidū, kuru vārdi jūnijā tika publicēti Lielbritānijas karalienes Elizabetes II dzimšanas dienas godalgu sarakstā.

“Man ir ļoti nozīmīgi tas, ka esmu saņēmusi ar ārpolitiku saistītu ordeni, jo vēlos savu dzīvi veltīt šai jomai,” uzzinot par apbalvojumu, paziņoja Džolija.

“Strādāt (..) ar izvarošanas upuriem pats par sevi ir gods. Es zinu, ka mūsu mērķu sasniegšana prasīs visu dzīvi, un es tam esmu nodevusies pilnībā,” norādīja slavenā aktrise.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas