Ekskluzīvi Skaties.lv: grupas Simply Red solists stāsta, ka visstulbākos jautājumus viņam uzdevuši amerikāņi

0 komentāri

Jau šovakar ilgi gaidītie grupa Simply Red kāps uz Arēna Rīga skatuves un dāvās neaizmirstamu koncertu, svinot savu 30 gadu pastāvēšanas jubileju. Sadarbībā arī raidījumu Bez Tabu arī portāls Skaties.lv tika pie ekskluzīvas iespējas uzdot pāris jautājumu grupas galvenajam vīram Mikam Haknela, kurš, starp citu, ir pēdējais no tās oriģinālsastāva.

Neatkarīgi no tā, ka grupa jau vienu reizi ir koncertējusi Latvijā – 2006. gadā -, Simply Red solists par mūsu valsti ne ko daudz nezina, tāpēc arī asociāciju ir maz. Kā viņš pats atzina, viņam ļoti patīk Rīgas vecpilsēta, kur ir daudz atjaunotu, renovētu ēku, kā arī feinu restorāniņu. “Mēs paši arī vakar ieturējām maltīti un izdzērām pāris dzērienu,” Baibai Runcei stāsta Haknels.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jautāts par to, kurš viņam jebkad uzdevis stulbāko jautājumu, Mikam pēc atbildes tālu nav jāmeklē: “Reiz biju amerikāņu radio, kur man uzdeva varen muļķīgu jautājumu. Amerikāņi vispār var izcelties ar stulbiem jautājumiem, es nezinu, kāpēc! Raidījuma vadītāja man teica – man ļoti patīk tā dziesma Lady in red, neskatoties uz to, ka es, protams, nebiju tas, kurš dzied šo dziesmu. Tad viņa mani nosauca par Kenu Haknelu, un es saku – pirmkārt, tas nav mans vārds, un otrkārt, to dziesmu izpilda Kriss Deburgs,” smaidot atceras mūziķis.

VIDEO

Simply Red ir atpakaļ modē un nemainīgi tiek uzskatīta par vienu no labākajām grupām Apvienotajā Karalistē. Vērienīgā koncertturneja iekļaus šovus lielākajās Eiropas pilsētās, ieskaitot 16 koncertus Lielbritānijā, un kulmināciju piedzīvos Londonā ar 3 noslēguma šoviem ”2 arēnā.

Ar vairāk nekā 60 miljoniem pārdotu ierakstu Simply Red var lepoties ar vienu no iespaidīgākajiem hitu sarakstiem, tostarp Holding Back The Years, If You Don”t Know Me By Now, Something Got Me Started, Stars, Fairground , The Air That I Breathe, For Your Babies un Sunrise. Simply Red dvēseliskā mūzika ir lutinājusi veselu paaudzi ar izciliem skaņdarbiem un Mika Haknela unikālo talantu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas