Eda Šīrana koncerts Tallinā izpārdots; Rīgā pārdošanā nonāk papildu biļetes

0 komentāri

Britu mūziķa Eda Šīrana koncerts Tallinā zīmīgajā 17. februārī – mūziķa dzimšanas dienā – jau ir izpārdots. Tirdzniecībā laistas papildu biļetes uz 16. februārī Arēnā Rīga gaidāmo koncertu, informē L Tips Ageny pārstāve Maija Tomkalne.

Šis gads Edam Šīranam kļuvis par īpaši veiksmīgu. Ugunīgā cekula īpašnieka dziesmas pārspēj vienu rekordu pēc otra, balvu un nomināciju skaits aug aritmētiskā progresijā, un aktuālā koncerttūre tiek papildināta ar aizvien jauniem datumiem un vietām. Turklāt pavisam citā līmenī pieaudzis arī koncertu mērogs – koncertzāļu un haļļu vietā nu jau parādās stadioni – trīs koncerti jūlijā notiks Vemblija stadionā ar 90’000 sēdvietām.

Decembra sākumā mūzikas straumēšanas serviss Spotify informēja, ka Eds Šīrans kļuvis par visu laiku klausītāko mākslinieku trīs kategorijās: ievērojamākais pasaules mākslinieks un ievērojamākais pasaules vīriešu kārtas mākslinieks, kā arī visvairāk straumētais albums. 23 gadus vecā dziesminieka kompozīcijas klausītas vismaz 860 miljonus reižu. Savukārt albums X klausīts 430 miljonus reižu.

Aprīlī tika izdots singls Sing no topošā otrā albuma X, un tas vienā mirklī ierindojās Lielbritānijas topa virsotnē. Jūnijā albums X uzreiz pirmajā nedēļā pēc nonākšanas pārdošanā ierindojās pirmajā vietā 12 valstu (tostarp vienlaikus Lielbritānijas un ASV) topos un vēl citu 11 valstu hitparādēs atradās vismaz 5. vietā. Albums nominēts Grammy balvai.

Patlaban strauju popularitāti iegūstošā Eda Šīrana versija dziesmai Make It Rain, ko viņš pāraranžējis ASV seriālam Sons of Anarchy un bieži izpilda savos koncertos, ļoti iespējams gūs vismaz tikpat ievērojamus panākumus.

Atgādinām, ka Eda Šīrana koncerts Rīgā notiks 16. februārī Arēnā Rīga. Tā ir unikāla iespēja apmeklēt pasaulē ārkārtīgu popularitāti iemantojuša mākslinieka uzstāšanos viņa slavas zenītā.

Lielā pieprasījuma dēļ no otrdienas, 9. decembra, pārdošanā nonāk papildu biļetes, kas iegādājamas bilesuserviss.lv un visās Biļešu servisa kasēs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas