Džūlijas Vangas māte atklāj satraucošus faktus par meitas piedzimšanu

7 komentāri

Gaišreģe, šova Ekstrasensu cīņas uzvarētāja Džūlija Vanga dzimusi Vācijā. Viņas mamma atklāj, kāda bija meitas nākšana pasaulē.

Vangas mamma Tatjana apgalvo, ka meitas tēvs ir armijnieks, tomēr pati gaišreģe viņu tā arī nepieņēma. ”Es zināju, ka cilvēks, ar ko viņa dzīvo kopā, nav mans tētis,” uzskata Vanga, kura visu mūžu vīrieti dēvējusi par patēvu, nevis tēti. Viņasprāt, viņas tēvs nāk no garu pasaules.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Parasti, kad bērni piedzimst, viņi raud, bet viņa dziedāja. Tas bija ļoti skaisti. Soprānā, tādā ļoti interesantā skaņā,” atceras Tatjana.

Turklāt dzemdību palātā māte redzējusi ne tikai ārstus. ”Man apkārt stāvēja cilvēki baltos halātus. Viņu bija ap septiņi. Tālāk no viņiem bija ļaudis tumšā apģērbā. Kā hologrammā. Viņi pagriezās un aizgāja,” stāsta Vangas mamma. ”Tie, kuri bija tērpti halātos, aizgāja prom pa durvīm, bet tie, kas bija tumšos ietērpos, it kā pazuda caur sienu.”

Pati gaišreģe uzskata, ka tā bija viņas astrālā ģimene.

Foto: Džūlija Vanga bērnībā un tagad

Video

7 komentāri

TOP komentāri

 • Danko
  +2

  Danko

  Kaut kā jau nauda jāpelna - ar meitas fantāzijām un extrēmu izskatu !

  20.01.2016 17:59

 • Agy
  +1

  Agy

  Tā ir veca info ! Jau sen zināma!

  20.01.2016 18:48

 • Imants
  0

  Imants

  Tas viss ir tiraka muldesana :D

  25.01.2016 15:48

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas