Džūda Lovs pagādājis bērnu bijušajai draudzenei

0 komentāri

41 gadu vecais britu aktieris, producents un režisors kļuvis par sava piektā bērniņa tēvu. Kā raksta ārvalstu mediji, bērna māte ir aktiera bijusī draudzene divdesmit trīsgadīgā Ketrīna Hardinga (Catherine Harding).

“Es apstiprinu, ka Džūda Lovs un Ketrīna Hardinga ir bērniņa gaidībās, un viņam pasaulē vajadzētu nākt nākampavasar. Lai gan pāris vairs nav kopā, viņi no visas sirds apņēmušies bērniņu audzināt,” teica aktiera pārstāvis. Tomēr plašāk par notikušo jaunie vecāki nevēlas runāt un aicina respektēt viņu tiesības uz privātumu.

Lovam no attiecībām ar britu aktrisi Sediju Frostu (Sadie Frost) ir trīs bērni – dēli Rafertijs un Rudijs un meita Īrisa. Bet amerikāņu modele Samanta Brurke (Samantha Burke) aktierim dāvājusi meitu Sofiju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas