Džordža Klūnija jaunā sieva atgriežas Grieķijā

0 komentāri

Britu advokāte Amala Alamudina (36) drīz pēc laulībām ar amerikāņu aktieri Džordžu Klūniju (53) atgriezusies Atēnās, lai konsultētu Grieķijas valdību tās centienos no Lielbritānijas repatriēt senās Elgin marmora statujas.

Libānā dzimusī daiļava Alamudina kopā ar kolēģi Džefriju Robertsonu Atēnās tiksies ar Grieķijas premjerministru Antonisu Samarasu un kultūras ministru Konstantinosu Tasoulu.

”Robertsona kungs un Klūnija kundze pirmo reizi tika lūgti Grieķijas valdībai sniegt juridiskas konsultācijas šajā jautājumā jau 2011. gadā. Tagad viņu uzturēšanās laikā tiks rīkotas vairākas tikšanās ar valdības amatpersonām,” teikts varasiestāžu paziņojumā.

Marbles ir seno grieķu skulptūru kopums, kas tika pārvests uz Londonu pēc izņemšanas no Akropoles Atēnu britu aristokrāta Lorda Eldžina kolekcijas. Skulptūras no 19. gs. atrodas Britu muzeja kontrolē. Grieķija tās cenšas atgūt jau gadu desmitiem, bet bez rezultātiem.

Alamudina kopā ar vīru Grieķijā ieradīsies šodien.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas