Džonija Depa meita iet tēva pēdās

0 komentāri

Holivudas aktiera Džonija Depa (51) un aktrises Vanesas Paradī (41) meita Lilija Rouza (15) nesen debitējusi kino. Par viņu tēvs atklāj kādu daudzinošu faktu.

”Viņa ir meitene ar asu prātu, ļoti gudra un inteliģenta,” nesen Elenas Dedženeresas TV šovā par atvasi izteicies slavenais aktieris. Meita gan vairāk laika pavadot kopā ar māti Eiropā. Taču runām ir pamats, jo jaunā dāma iecienījusi lasīt grāmatas, izveidojusi savu blogu, kur raksta par modi, un nesen piedalījusies režisora Kevina Smita šausmu komēdijā Ilknis. Arī mūsu kinoskatītājiem Depa meitas talantu iespējams novērtēt, jo filmu vēl aizvien iespējams noskatīties Latvijas kinoteātros.

Patlaban kinoaktierim ir romantiskas attiecības ar aktrisi Amberu Herdu, ar kuru Deps iepazinās pirms trīs gadiem, kopīgi strādājot filmas The Rum Diary uzņemšanas laukumā. Romantiskās attiecības abu vidū uzplauka vien pēc gada, kad Deps bija izšķīries no savas dzīvesbiedres Vanesas Paradī, kuru kopā bija pavadīti 14 gadi. Abi ir vecāki diviem bērniem – Lilijai Rouzai un Džekam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas