Andželīnas Džolijas jauno filmu Nesalauztais sāks rādīt Latvijā

0 komentāri

No piektdienas, 9. janvāra, Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt ASV Kinoakadēmijas balvas ieguvējas Andželīnas Džolijas jauno filmu Nesalauztais (Unbroken) – episku, emocionālu un iedvesmojošu stāstu, kas balstīts uz patiesiem notikumiem.

Biogrāfiskā drāma balstīta uz patiesiem notikumiem un stāsta par olimpieti un kara veterānu amerikāni Luisu Zamperīni, kurš piedalījās 1936. gada Olimpiskajās spēlēs Berlīnē un, sākoties Otrajam pasaules karam, devās uz fronti. Viņa lidmašīna tika notriekta, un kopā ar diviem biedriem viņš 47 dienas dreifēja glābšanas plostā. Zamperīni nonāca japāņu gūstā un piedzīvoja neskaitāmas spīdzināšanas. Mājās viņš atgriezās tikai pēc kara.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filmas pamatā Lauras Hillenbrandas bestsellers Seabiscuit: An American Legend.

Ārvalstu kritiķu aprindās A. Džolijas otrā režisētā filma guvusi pretrunīgas atsauksmes.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas