Džodijai Fosterei beidzot zvaigzne Holivudas slavas alejā

0 komentāri

Oskarotā amerikāņu aktrise un režisore Džodija Fostere (53) tikusi pie savas zvaigznes Holivudas slavas alejā.

Pēc vairāk nekā 40 gadus ilgas karjeras Holivudā, divām Oskara balvām un piedalīšanās vairākās atzītās filmās aktrise Džodija Fostere beidzot saņēmusi arī zvaigzni Holivudas slavas alejā. Pati aktrise atzinusi, ka ir ļoti gandarīta, jo jau sen gaidījusi un sapņojusi par šo pagodinājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Fostere kino industrijā darbojas gan kā aktrise, gan kā filmu režisore un producente. Savas karjeras laikā viņa piedalījusies visdažādāko žanru filmās, sākot no komēdijām un beidzot ar drāmām un fantastiku. Starp viņas populārākajām filmām ir Jēru klusēšana, Apsūdzēts un Baiļu istaba.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas