Dzintris Kolāts – leģendārs latviešu repa mākslinieks?

0 komentāri

Gluži neticami, ko iespējams atrast mikroblogošanas vietnēs un video krātuvēs. Vai kāds no jums zināja, ka leģendārā radio personība uzrakstījis arī repa dziesmu?

Viss sākās ar to, ka vakar vakarā Kolāts savā tvitera profilā “ietapināja” ierakstu par kādu sievieti vārdā Iveta Bumbiere, aptaujājot cilvēkus, vai tā nevarētu būt Noras Bumbieres māsa. Sākās diskusijā, kurā iesaistījās arī pašmāju popzvaigzne Lauris Reiniks, publicējot saiti ar Dzintra Kolāta izpildītu repa dziesmu, kas visus šos gadus slēpās zem nosaukuma Dzintris Kolāts – Valpurģu nakts (1993) (LEGENDARY LATVIAN HIP HOP ARTIST).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dzintra Kolāta repa skaņdarbs

Kā teikts šā “klipa” aprakstā, “Latvijas hiphopa saknes. Valpurģu nakts – gabals par to, kas notiek tumsas aizsegā. Ar nelielu smeldzes piesitienu.” Novērtē un komentāros izsaki savas domas par šo atradumu, jo, neskatoties uz to, ka dziesma YouTube vietnē pievienota 2012. gada novembrī, tai līdz šim bijuši tikai nedaudz vairāk kā 260 skatījumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas