Dzintars Čīča gatavs atklāt noklusētus faktus par savu dzīvi

0 komentāri

Ar jauniem mērķiem mūzikā un jaunu soloprogrammu Dvēsele vaļā šajā pavasarī pie klausītājiem visā Latvijā atgriezīsies čigānu izcelsmes latviešu dziedātājs Dzintars Čīča, informē mūziķa menedžments.

“Aizvadītais pusotrs gads gan manā privātajā, gan profesionālajā dzīvē ir sagādājis daudz piedzīvojumu un pārdzīvojumu. Tā man kā mūziķim bija ilgi gaidīta iedvesma,” gatavojoties solokoncertiem, atklāj Čīča. “Es gribu meklēt dziļāku jēgu mūziku, bet dzīvē – noturīgākas vērtības. Par šīm tēmām skanēs arī manas koncertprogrammas dziesmas.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Programmā Dvēsele vaļā skanēs gan populāras dziesmas, gan jaunumi, Raimonda Paula skaņdarbi, kā arī čigānu tautasdziesmas, kas tik īpaši skan tikai un vienīgi Dzintara Čīčas izpildījumā. Koncertā mākslinieks atklās arī līdz šim nedzirdētus faktus par savu dzīvi, norāda dziedātāja menedžmenta pārstāvis Kaspars Antess. Kopā ar Čīču koncertos muzicēs instrumentālā grupa pianista Anatolija Livčas vadībā.

Koncerti Dvēsele vaļā izskanēs 13. martā Rīgas Latviešu biedrības namā, 17. martā Ventspils Kultūras centrā, 18. martā Jēkabpils tautas namā, 19. martā Liepājas Olimpiskajā centrā, 2. aprīlī Alūksnes Kultūras centrā, 8. aprīlī Bauskas kultūras centrā, 9. aprīlī Jūrmalā Kauguru kultūras namā, 14. aprīlī Jelgavas kultūras namā un 15. aprīlī Talsu tautas namā.

Foto:  Čīča uzstājas 20 gadu jubilejas koncertā

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas