Džilindžera jaunā sirdsdāma ir pārdošanas menedžere

3 komentāri

Latvijas Teātra Zelta fonda dalībnieku godināšanas pasākumu pagājušajā nedēļā Dailes teātra režisors un mākslinieciskais vadītājs Dž. Dž. Džilindžers jeb Raimonds Rupeiks (48) apmeklēja savas jaunās draudzenes Ingas Grencbergas (33) pavadībā, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Jau iepriekš pāris manīts, kopā apmeklējam Liepājas teātra pirmizrādes, kā arī mūzikla Cukurs. Herberts Cukurs pirmizrādi Liepājā. Jaunās attiecības Dž. Dž. Džilindžers nekomentē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Žurnālam Kas Jauns izdevies noskaidrot, ka Inga Grencberga ir pārdošanas menedžere itāliešu informācijas tehnoloģiju uzņēmumā Tieto. Viņa ir neprecējusies un no iepriekšējām attiecībām audzina dēlu Kristeru Ivaru.

Dž. Dž. Džilindžers bijis precējies piecas reizes. Pirmo reizi viņš apprecējās 19 gadu vecumā, un laulībām ar Maiju Rupeiku viņam ir meita Laine. Otro kopdzīvi režisors uzsāka ar tulkotāju Gunitu Mežuli. Par trešo sievu kļuva rakstniece Dace Rukšāne. Ceturto reizi Dž. Dž. Džilindžers gredzenu mija ar uzņēmēju Binniju Ārbergu, piekto reizi – ar Dailes teātra aktrisi Elīnu Dzelmi, ar kuru laulībā nodzīvoja trīs gadus un kura režisoram dāvāja meitu Hannu. Dzelmes un Dž. Dž. Džilindžera laulība tagad ir šķirta.

3 komentāri

TOP komentāri

 • jojo
  0

  jojo

  elīna dzelme tik tizla,ka jābrīnās,kā ar vinu pat Dzilis dzīvojis :(
  Riebj skatīties "Ugunsgrēku" dēl stulbenes sofijas :(

  08.02.2015 13:28

 • jā
  0

  Hipsteri visam izdomājuši jaunus nosaukumus, sekretāre tagad ir pārdošanas menedžere :D

  01.01.2015 15:57

 • Haha
  0

  Haha

  Njā... faktus jau nav jāpārbauda, ne? :D Kopš kura tad laika Tieto ir "itāliešu" kompānija? :D Nekad nav bijusi un nav arī pārdota! Un Grencberga nav nekāda pārdošanas menedžere, bet gan sekretāre.

  13.12.2014 04:32

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas