Džesika Česteina kļūst par Mednieci

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

0 komentāri

Oskaram nominētā aktrise Džesika Česteina pievienojusies filmas Sniegbaltīte un mednieks turpinājuma aktieru sastāvam – jaunajā filmā, kurā vairs nebūs redzama Sniegbaltīte (Kristena Stjuarta) un kas sauksies vienkārši Mednieks, jau piekritušas piedalīties aktrises Šarlīze Terona un Emīlija Blanta, kā arī pats Mednieks no pirmās daļas, Kriss Hemsvorts. Filma būs pirmās daļas “prīkvels” (prequel), tādēļ arī Sniegbaltītes iztrūkums (lai gan nekas nav akmenī cirsts).

Par filmas notikumiem varam tikai spekulēt, bet baumo, ka tā vēstīs par Mednieka (Hemsvorts) un Ravennas (Terona) attiecībām pirms pirmās filmas notikumiem, un Česteinai paredzēta Ravennas māsas, arī burves, loma. Pie tik spilgta aktrišu sastāva novēlam filmas veidotājiem piemeklēt vēl 3-4 spēcīgas aktrises, un sanāks Sniegbaltītes apgriezta versija – īpaši ņemot vērā to, ka arī rūķīšu klātbūtne jaunajā filmā nav paredzēta.

Džesikai Česteinai šis ir ražīgs laiks uz prestižām lielbudžeta filmām – pēc nominācijas par lomu filmā Zero Dark Thirty viņa ir piedalījusies Kristofera Nolana kosmosa sāgā Caur zvaigznēm, bet šogad būs redzama Giljermo del Toro gotiskajā šausmu filmā Crimson Peak un Ridlija Skota fantastikas filmā The Martian.

Filmu Mednieks režisēs pieredzējis specefektu guru un debitants lielajā kino Sedriks Nikolass-Trojans, un tās iznākšana paredzēta 2016. gadā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas