Dženetai Džeksonei 50 gadu vecumā būs pirmais bērns

0 komentāri

Par Holivudas zvaigznes iespējamo grūtniecību baumoja jau kādu laiciņu, beidzot šīs runas ir apstiprinājušās.

Lai arī pati māksliniece ar mediju pārstāvjiem par šo tematu runāts atsakās, kāds popdīvai tuvs ziņotājs bulvārpresei apstiprinājis, ka, patiesi, Dženeta Džeksone gaida savu pirmdzimto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc divām nedēļām, 16. maijā, Džeksone svinēs savu apaļo – 50 gadu – jubileju. Pagājušajā mēnesī dziedātāja paziņoja par savas koncerttūres pārcelšanu, kā iemeslu minot ģimenes veidošanu, tomēr tā arī neapstiprināja savu grūtniecību.

”Man ir jāatpūšas – tādi ir ārsta norādījumi. Bet es neesmu par jums aizmirsusi. Es turpināšu savu koncerttūri tiklīdz varēšu,” faniem ar mikroblogu vietnē Twitter.com ievietotu video pauda Džeksone.

2012.gadā mūziķe trešo reizi izgāja pie altāra. Kas interesanti – ziņas par kāzām ar Visamu Al Manu viņai no medijiem izdevās noslēpt veselu gadu!

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas