“Dzelzs vilks” devies ”zibenstūrē” uz Apvienoto Karalisti

0 komentāri

Šonedēļ grupa “Dzelzs vilks” devusies “zibenstūrē” uz Apvienotās Karalistes pilsētām, kur koncertēs gan mūzikas klubos, gan Anglijas latviešu kopienu centros, informē mūziķu pārstāve Aija Kaukule. No šodienas līdz 13. oktobrim grupa sniegs koncertus piecās pilsētās – Mensfīldā, Velingboro, Bredfordā, Londonā un Bristolē.

”Ikgadējā rudens koncerttūre Anglijā ir kļuvusi par noturīgu “Dzelzs vilka” tradīciju, tāpēc esam ļoti priecīgi, ka arī šis gads nav izņēmums, un esam sakopojuši spēkus, lai ļoti intensīvā koncertu sērijā no jauna uzrunātu visus – gan tur mītošos fanus, gan visus tos klausītājus, kas mūs dzirdēs pirmoreiz,” saka grupas līderis Juris Kaukulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Koncertos skanēs “Dzelzs vilka” visu laiku labākās rokdziesmas gan no grupas pazīstamākajiem albumiem “Uijā, uijā nikni vilki”, “Dzīvnieks pilsētā”, “Manās mājās sieviešu nav”, “Sārtā rītausma”, “Lai arī tu būtu ar mani”, gan arī albumos neiekļautas dziesmas, turklāt lielākā daļa no tām izskanēs neierastās apdarēs.

Pēc turnejas grupa atgriezīsies Latvijā, kur sniegs koncertus Rīgā, Valmieras novada Kocēnu sporta namā, Limbažos un citviet, kā arī gatavosies jauna rokmūzikas albuma ierakstam.

Šovakar plkst. 20.00 “Dzelzs vilks” uzstāsies Mensfīldā, “The Reindeer Inn”, 10. oktobrī plkst. 20.00 Velingboro, “The Horsehoe Inn”, 11. oktobrī plkst. 20.00 Bredfordā, “Latvian Club”, 12. oktobrī plkst. 19.00 Londonā, “The London Latvian House”, bet tūre noslēgsies 13. oktobrī plkst. 20.00 ar koncertu Bristolē, “Be. In Bristol”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas