Džeina Fonda un Roberts de Niro ”šarmē” kino balvu sezonas atklāšanā

0 komentāri

Svētdienas naktī sākās kino balvu pasniegšanas sezona. Holivudas kino balvas ir pirmais pasākums sarkano paklāju seriālā, kas tradicionāli noslēdzas februārī ar ASV Kinoakadēmijas Oskariem. Holivudas kino balvas šogad pasniegtas jau 19. reizi.

Holivudas kino balvas lepni sevi dēvē par pirmo nozīmīgo godalgu sezonas pasākumu. Nedēļas nogalē notikušajā pasākumā par labāko aktieri tika godāts Vils Smits par lomu sporta drāmā Concussion, kas varētu pacīnīties arī par ASV kinoakadēmijas Oskaru balvām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Britu aktrise Kerija Maligena saņēma labākās aktrises balvu par viņas veikumu filmā Sufražiste. Vēsturiskajā drāmā stāstīts par agrīnu feministu kustību Londonā 1912. gadā un tās cīņu par balsstiesību piešķiršanu sievietēm.

Zviedru aktrise Alīsija Vikandere ieguva labākās jaunās aktrises balvu par lomu filmā Dāņu meitene, kas vēsta par dāņu mākslinieka Eināra Vegenera dzimumu identitātes konfliktu. Savukārt leģendārā Džeina Fonda ieguva labākās otrā plāna aktrises godalgu par lomu filmā jaunība. 77 gadus vecās aktrises uznāciens tika uzņemts ar ovācijām.

Roberts de Niro saņēma balvu par mūža ieguldījumu kinomākslā. Holivudas balvu pasniegšanas rīkotāji atzīmē, ka vairāk nekā 100 šo balvu laureātu pēdējo pārdesmit gadu laikā ieguvuši arī Oskara nominācijas un godalgas.

FOTO: Holivudas kino balvas viesi

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas