Džeika Džillenhola metamorfozes filmā Southpaw

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

0 komentāri
Džeika Džillenhola metamorfozes filmā Southpaw

Salīdzinošā neveiksme šā gada ”Oskaros” (aktieris pat netika nominēts) galīgi neapturēs aktieri Džeiku Džillenholu no interesantiem eksperimentiem, un pirmais attēls no aktiera nākamā projekta, boksa drāmas Southpaw, uzrunāja – gan tāpēc, ka boksa filma (un kad tad tās ir bijušas sliktas? Pat ar visu Mikiju Rurku), gan tāpēc, ka Džeiks Džillenhols patiesi ir apņēmies kļūt par jaunāko aktieri, kurš lomas dēļ krasi maina savu svaru. Skatoties uz bildi, tas viņam ir izdevies – Holivudas ”svara vērotāju” klubiņa biedri Kristians Beils un Kriss Prats (Metjū Makonahejs un Roberts Deniro) ar ovācijām sagaida jaunpienācēju!

Šādas iespaidīgas fiziskas metamorfozes (treniņi sešas stundas dienā, sešas dienas nedēļā, sešus mēnešus) Džeikam bija nepieciešamas, lai reālistiski notēlotu boksa čempionu Billy ”The Great” Hope, kurš, kā jau tas līdzīga žanra filmās ierasts, dzīvē zaudējis visu, un ir spiests augšāmcelties kā fēnikss no pelniem, uzvarot boksa čempionātā.

Kā izrādās, tad galvenā varoņa prototips bija… Eminems, uz kura dzīvesstāsta tā ir balstīta un kuram sākotnēji bija paredzēta arī galvenā lomā. Filmas scenārija autors, leģendārais Kurts Saters (seriāla ”Sons of Anarchy” veidotājs), vairāk nekā septiņus gadus tikās ar mūziķi un uzklausīja viņa sāpes, gan personīgi, gan ierakstos (albumos), un nonāca pie boksa tēmas kā mūziķa dzīves ceļa labākās metaforas. Tomēr beigu beigās projekts tapa bez Eminema klātbūtnes, taču ar tā svētību.

Bet kopā ar režisoru Antuānu Fukuā (Treniņa diena, Stabilizators) filmā nonāca aktieri Forests Vitakers, Tairīzs Gibsons un pārējie (ieskaitot mūziķi Ritu Oru), kuru sniegumu mēs varēsim redzēt jau pavisam drīz – filmas pirmizrāde ASV paredzēta jau 31. jūlijā!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas