Dumpis un Sipeniece-Gavare atklāj, kā komiskās lomas ietekmējušas viņus

0 komentāri

Uldis Dumpis un Baiba Sipeniece-Gavare ir tie, kam bijusi tā laime atveidot komiskas lomas, kuru citāti ir folklorizējušies, kas ļauj viņus saukt par par Latvijas humora ikonām. Dzīves Smalkumiem Dumpis un Sipeniece-Gavare atklāja, kā komiskās lomas pavadījušas viņus dzīves laikā.

Uldis Dumpis ir spēlējis ļoti košas lomas. Palaidņa Emīla skarbo tēvu, Ēriku Limuzīnā Jāņu nakts krāsā, Aivaru Ugunsgrēkā un citas. Viņš atklāj, ka ikdienā viņš uz ielas dzird, ka cilvēki mēdz viņu starp citu uzrunāt ar kādu no aktiera spēlēto tēlu košajām frāzēm, taču dzīvē viņš nemaz tāds neesot – cilvēks kā visi citi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt Baiba Sipeniece-Gavare, komentējot savu spēju jokot, atklāj, ka viņai palīdz apkārtesošie cilvēki, kas ļauj viņai atbrīvoties. Vairāk uzzini video!

Video

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas