Dumpis un Sipeniece-Gavare atklāj, kā komiskās lomas ietekmējušas viņus

0 komentāri

Uldis Dumpis un Baiba Sipeniece-Gavare ir tie, kam bijusi tā laime atveidot komiskas lomas, kuru citāti ir folklorizējušies, kas ļauj viņus saukt par par Latvijas humora ikonām. Dzīves Smalkumiem Dumpis un Sipeniece-Gavare atklāja, kā komiskās lomas pavadījušas viņus dzīves laikā.

Uldis Dumpis ir spēlējis ļoti košas lomas. Palaidņa Emīla skarbo tēvu, Ēriku Limuzīnā Jāņu nakts krāsā, Aivaru Ugunsgrēkā un citas. Viņš atklāj, ka ikdienā viņš uz ielas dzird, ka cilvēki mēdz viņu starp citu uzrunāt ar kādu no aktiera spēlēto tēlu košajām frāzēm, taču dzīvē viņš nemaz tāds neesot – cilvēks kā visi citi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt Baiba Sipeniece-Gavare, komentējot savu spēju jokot, atklāj, ka viņai palīdz apkārtesošie cilvēki, kas ļauj viņai atbrīvoties. Vairāk uzzini video!

Video

 

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas