Duets Sandra arī ārpus skatuves ir nešķirami

1 komentārs

Duets Sandra jeb Andris un Sandra Brīnumi atklāj, ja visu dara kopā, jo abiem režīms ir vienāds. ”Vienā laikā ceļamies, vienā laikā gulēt ejam, visu darām kopā. Braucam kopā gan uz darbu, gan no darba,” skaidro dueta daiļā puse.

Skatuves mākslinieki mīl ne tikai jokot, bet ir arī gana sportiski. Tomēr pēdējā laikā koncertu esot tik daudz, ka sportošanai laika atliek maz. ”Ceļamies no rīta, izejam ar nūjām, nopeldamies, nākam mājās un tad mājas darbus izdarām,” ģimenes rīta cēlienu raksturo Andris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vasara ir karstākais koncertu laiks, kad duets ir ļoti pieprasīts. Nereti ir vairākas uzstāšanās dienā un pat bez brīvdienām. Visus dueta menedžmenta jautājumus un koncertu grafiku kārto Andris. Sandra bieži vien īsti nezinot, uz kurieni duets dodas uzstāties.

Jūras liedags un svaigais gaiss ir pateicīga kombinācija, lai noskaidrotu, kā rodas dueta hiti, kas ir populāri visu paaudžu vidū. ”Dziesmas parasti rodas tā, ka ir pienācis brīdis, kad kaut ko vajag, es ņemu ģitāru, sāku kaut kādus akordus meklēt. Sandra sāk mēģināt kaut ko dungot. Tad mēs pienākam pie kaut kāda kopsaucēja,” radošo procesu atklāj Andris.

Duets dziesmu tēmas izvēlas ļoti rūpīgi, lai tās nebūtu tādas, par ko dzied visi, bet gan unikālas un konkrētas. Obligāts noteikums ir humors tajās.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kuzja
    0

    Kuzja

    Kaut kas traks, kurš šitos var klausīties un skatīties!

    01.06.2015 15:43

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas