Dons dienu pirms koncerta atceļ uzstāšanos Lielbritānijā

2 komentāri
Dons dienu pirms koncerta atceļ uzstāšanos Lielbritānijā
Foto: LETA

Iemīļotais latviešu mūziķis Dons atcēlis šajā nedēļas nogalē Lielbritānijā gaidāmo uzstāšanos. 

13. februārī ar pirmo koncertu Lielbritānijas pilsētā Lesterā bija paredzēta Latvijā pazīstamā popmūziķa Dona uzstāšanās. Tomēr lielāko pasākumu latviešiem Anglijā organizatori Bērzes Strazdi spiesti paziņot, ka sestdien, 13. februārī, plānotā Dona uzstāšanās organizācijas četru gadu jubilejas svinību pasākumā nenotiks mūziķa veselības problēmu dēļ.

”Esam apbēdināti, ka diemžēl veselības dēļ jāatceļ Dona plānotais koncerts. Ceram uz sapratni un iespēju tikties ar mūsu klausītājiem jau drīzumā,” teikts oficiālajā mūziķa menedžmenta paziņojumā.

Foto: Dons uz skatuves un dzīvē

Ņemot vērā, ka gaidāmais koncerts bija paredzēts organizācijas Bērzes Strazdi četru gadu jubilejas svinībās, svinības netiek atceltas. ”Bērzes Strazdu kolektīvs vēl mūziķim labas domas un drīzu atveseļošanos, tomēr šobrīd mums ir jākoncentrējas galvenokārt uz mūsu uzticamo auditoriju četru gadu garumā. Mums nav ne morālo, ne profesionālo tiesību savas jubilejas svinības atcelt, tāpēc 13. februārī visi tautieši Lielbritānijā tiek gaidīti uz kārtējo un varenāko ballīti latviešiem šeit, Lesteras pilsētā. Labiem darbiem, ko rīko labi cilvēki priekš labiem latviešiem ir jāturpinās neskatoties uz nekādiem šķēršļiem, jo mēs esam šeit un darbojamies tieši viņu dēļ,” saka organizācijas pārstāvis Toms Zeltiņš.

Pasākumā apmeklētājus līdzās vienmēr atraktīvajai Bērzes Strazdu komandai priecēs DJ Vento un Anglijas latviešu vidū iecienītie kaverversiju virtuozi Mazie Rakari.

Apvienība Bērzes Strazdi kā Dona koncerta rīkotājorganizācija atvainojas mākslinieka vārdā par atcelto uzstāšanos un informē, ka iegādātās biļetes uz pasākumu un samaksa par tām pilnībā un daļēji ir atgūstama 30 dienu laikā. Ieeja pasākumā ar Dons koncerta biļetēm ir 10 GBP (atlikums tiks atgriezts), Pāru biļetes – 20 GBP (atlikums tiks atdots). Neskaidrību un jautājumu gadījumā lūgums sazināties: Tālr.: + 44(0) 7949 568733 (Ģirts) vai rakstīt uz berzesstrazdi@inbox.lv

2 komentāri

TOP komentāri

 • Banans
  +2

  Banans

  Kas tad tā Donam par brūti? Jau iepriekš redzēti kopā...

  12.02.2016 20:37

 • lauris
  +1

  lauris

  kas vins par iemiloto tads tirlins vien ir tapec vinu nepienem nevis slims

  15.02.2016 11:43

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas