Divas labākās “ABBA” tribjūtgrupas tiksies Rīgā

0 komentāri

8. decembrī Arēnā Rīga uzstāsies autentiskākā grupas “ABBA” mūziķu apvienība no Zviedrijas “ABBA The Show” un  “1974 Tribute To ABBA” no Apvienotās Karalistes, lai atzīmētu slavenās zviedru popmūzikas grupas “ABBA” 40 gadu jubileju.

“ABBA” mūzikas festivālā Rīgā uzstāsies arī Londonas Karaliskais simfoniskais orķestris, kā arī Londonas šovprogrammu mākslinieki, kas uzstājušies Londonas Royal Alberta hallē un strādājuši kopā ar Kailiju Minogu, Rodu Stjuartu, Seru Tomu Džounsu un citem pazīstamiem izpildītājiem.

Grupas “ABBA” mūzikas popularitāti mūsdienās apliecina ik gadu vairāk nekā 2 milj. pārdotie mūzikas ieraksti.

Koncertā Rīgā apvienība “ABBA The Show”, kurā piedalās vairāki mūziķi no īstās ”ABBAs” laikiem, klausītājiem dāvās labākās “ABBAs” dziesmas. Viņi Latvijā ieradīsies no īstās ”ABBAs” dzimtās pilsētas Stokholmas un šovprogrammas sižetā demonstrēs “ABBAs” dzīves un vēstures gājumu – sākot no piedalīšanās Eirovīzijas dziesmu konkursā līdz pat augstākajām slavas un popularitātes smailēm.

Arī apvienību “1974 Tribute To ABBA” no Apvienotās Karalistes daudzi fani vērtē kā vislabāko “ABBAs” gaitu turpinātāju. Viņi ir uzstājušies kopā ar pasaulslaveniem māksliniekiem. No 1990. līdz 2002. gadam grupa uzstājās karaliskajā Royal Alberta hallē Londonā. Ar ”ABBAs” kompozīcijām apbraukājuši visu pasauli un uzstājušies lielākajos stadionos un arēnās, vienā koncertā spēot pulcēt pat 80 tūkstošus skatītāju.

Biļetes var iegādāties “Biļešu servisa” kasēs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas