Dīvai Olgai Rajeckai – 54! Sveicam!

4 komentāri

Dziedātāja Olga Rajecka gadu laikā jau pamanījusies iemantot dīvas statusu. Un ne velti – viņas dziesmas zina jau vairākas paaudzes.

Plašākas sabiedrības mīlestību Rajecka iemantoja ar dalību grupās Eolika un Turaidas roze. Tas, ko par šo mākslinieci, iespējams, nemaz nezināji – viņa ir dzimusi Lietuvā un līdz divu gadu vecumam dzīvojusi Klaipēdā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dziedātājai ir meita Marija, kas pasaulē nākusi viņas un basketbolista Igora Miglinieka laulībā.

2012. gadā Rajecka svinēja 50 gadu jubileju, izdodot savu dziesmu izlasi, kā arī Kārļa Anitena sarakstītu grāmatu par viņu Mana svētku diena.

Foto

4 komentāri

TOP komentāri

 • ES
  0

  ES

  Sirsnigi sveicieni dzimšanas dienā!Lai veicas! Komentārs "laipnajiem" apsveicējiem kakenei un Baibai-Olga nekad nav sevi izcēlusi un slavinājusi, viņa ir, kāda ir.Par divu un zvaigzni nogodājuši mēdiji in skatītāji, kuriem tiešām piemīt lieluma mānijas un kompleksi, par kuriem ne visi ir pateicīgi, manuprāt.

  08.01.2016 08:54

 • Baiba
  0

  Baiba

  Man Olga vienmēr ir patikusi. Viņas nišā. Bet šīs nišas dziedātāju jau nu nekā nav iespējams nosaukt par dīvu. Ko gan šeit piebilst... Latvija šobrīd ir piepildīta blīvā slānī ar leģendām un dīvām. Mazas tautiņas komplekss.

  07.01.2016 17:06

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas