Diāna Kubasova iesaka peldkostīmus šai vasarai

0 komentāri

Viena no skaistākajām zemeslodes modelēm un titula Pasaules seksīgākā sieviete 2013 īpašniece Diāna Kubasova akcentē, ka šovasar modē ir peldkostīmi tropu noskaņās.

”Pludmalē ir svarīgi izskatīties seksīgi, smaidīt un, lai vienīgais, kas atkarājas, ir apkārtējo žokļi,” saka šova Iesaukts armijā! uzvarētāja simpātiskā fitnesa trenere Luīze Priedīte.

Arī peldkostīms ir neatņemama labsajūtas sastāvdaļa. Kā pareizi izvēlēties peldkostīmu, kurā justies ērti un kas atbilsts sezonas modes aktualitātēm, padomos dalās modele Diāna Kubasova.

Ja ir gaiša ādas krāsa, nevajadzētu izvēlēties spilgtus peldkostīmus, bet brūno ādas toņu īpašniecēm – tieši pretēji.

Ja sirds kāro, var arī no diviem peldkostīmiem sakombinēt vienu.

”Jebkuru spilgtu krāsu var kombinēt ar melnu apakšiņu. Melna apakšiņa palīdzēs arī tad, ja ir plati gurni, var nomaskēt un pievērst vairāk uzmanību tieši augšai. Horizontālas strīpas vienmēr izcels, padarīs platāku. Ja ir plati gurni, es neieteiktu vilkt ar horizontālām svītrām. Krūtis savukārt horizontālās svītras izcels,” iesaka Diāna.

Kamēr Diānas izraudzītos peldkostīmus pielaiko konkursa Miss Bikini Latvia finālistes, pati Diāna dodas aksesuāru medībās. Tie jāpieskaņo peldkostīmam vai peldkostīmā esošajiem metāliņiem. Būtiski pludmales aksesuāri ir cepure, saulesbrilles un gurnu apsējs.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas