Di Kaprio krievu miljardierim Abramovičam nocēlis draudzeni?

0 komentāri

Holivudas zvaigzne Leonardo di Kaprio manīts Darjas Žukovas – krievu miljardiera Romāna Abramoviča draudzenes sabiedrībā, raksta žurnāls Privātā Dzīve, raisot aizdomas par jauna mīlas pāra izveidošanos.

L. Di Kaprio un D. Žukova kopā manīti pie kādas viesnīcas Ņujorkā. Sākotnēji mediji vēstīja, ka aktieris, kuru ataudzētās bārdas dēļ grūti atpazīt, appūšas kopā ar kādu izskatīgu bruneti. Vēlāk atklājies, ka daiļā būtne ir Darja Žukova, kura divus gadus draudzējas ar R. Abramoviču, kuram dāvājusi arī divus bērnus, raksta Privātā Dzīve.

Nesen tabloīdi mēļoja, ka krievu miljardieris Darju grasoties pamest, jo uzsācis romānu ar krievu balerīnu Diānu Višņevu. Savukārt di Kaprio jau laiku šķīries no modeles Toni Garnas un uzskatāms par brīvu vīrieti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas