Depardjē piedzēries lamājas kara atceres pasākumā

0 komentāri

Franču aktieris Žerārs Depardjē svētdien šokēja Pirmā pasaules kara piemiņas pasākuma apmeklētājus Beļģijā, jo veltījuma lasīšanas laikā šļupstēja un rupji lamājās, vēsta izklaides ziņu portāls WENN.

Bija plānots, ka aktieris pasākumā Briselē nolasīs dzejoli. Taču manāmi iereibušais Depardjē tā vietā sācis lamāties un spriedelēt par politiku.

“Viņš bija manāmi piedzēries, un tas vēl ir maigi sacīts,” piemiņas pasākuma apmeklētājs pastāstīja beļģu interneta vietnei La Capitale.

“Sākumā viņam bija grūti izdomāt ievadvārdus. Pēc tam viņš vienu teikumu lasīja vienu, divas, pat trīs reizes. Pēc tam viņš atteicās no nodoma lasīt sagatavoto tekstu un sāka runāt par politiku Beļģijā. Vēl pēc brīža pajautāja, kura lappuse viņam jālasa.”

Internetā publicēts video, kurā Depardjē nesaprotami murmina par Eiropu un politisko situāciju, bet pēc tam sāk skaļi lamāties franču valodā.

Nesenā intervijā Depardjē lielījās, ka dienā izdzerot līdz 14 pudelēm grādīgo dzērienu.

2012. gadā Depardjē pārcēlās uz dzīvi Beļģijā, lai izvairītos no augstajiem nodokļiem dzimtajā Francijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas