Depardjē paziņojis, ka ir gatavs mirt par Krieviju

0 komentāri

Franču aktieris Žerārs Depardjē, kuram piešķirta Krievijas pilsonība, žurnālam Vanity Fair paziņojis, ka ir gatavs mirt par Krieviju.

“Es esmu gatavs mirt par Krieviju, jo cilvēki šeit ir stipri, es negribu mirt kā muļķis mūsdienu Francijā,” saskaņā ar atklātībai nodotajiem intervijas fragmentiem sacījis Depardjē. Viņš piebildis, ka nekad neesot juties kā francūzis un neesot pieņēmis vērības, ar kurām viņu audzinājuši. “Es nekam neticu. Īpaši sev. Dažreiz naktī savā gultā es gribu aizmigt uz visiem laikiem,” atzinis Depardjē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iepriekš Kannu kinofestivālā Depardjē atzinās mīlestībā Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam, taču vienlaikus viņš sacījis, ka nemīl karu un Ukrainā notiekošais viņu šokē. “Es biju labi pazīstams ar bijušo prezidentu Viktoru Juščenko, es ļoti mīlu ukraiņus, bet konfliktu apspriešana nav manā kompetencē. Es nemīlu karu, nemīlu konfliktus tāpēc, ka tas noved pie cilvēku bojāejas,” akcentēja aktieris.

Krievijas pilsonība Depardjē tika piešķirta 2013. gada janvāra sākumā. Tiekoties ar Putinu 5. janvārī Sočos, Depardjē saņēma Krievijas pasi.
Par savu lēmumu atteikties no Francijas pilsonības aktieris paziņoja 2012. gada decembrī. Tas notika pēc tam, kad Francijas prezidents Fransuā Olands ierosināja ienākumus virs viena miljona eiro gadā aplikt ar 75% nodokli. Tika uzskatīts, ka Depardjē pieņems Beļģijas pilsonību. Vēlāk Francijas valdība tomēr atteicās no nodokļa ieviešanas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas