Depardjē: Man nepatīk sievietes, kas krīt uz nerviem

0 komentāri

65 gadus vecais franču aktieris, kurš ir zināms kā liels stipro dzērienu un dāmu cienītājs, kinofestivāla “Baltijas pērle” preses konferencē atklāj, kādas dāmas ir viņa gaumē.

“Man nepatīk sievietes, kas krīt uz nerviem. Man patīk kopā ar sievieti smieties, man patīk dzīvot kopā ar viņu, mīlēt, man patīk dalīties tajā, kas man pieder, man patīk kopā ēst, lasīt,” uz jautājumu, kādas sievietes aktierim patīk, kinofestivālam “Baltijas pērle” veltītajā konferencē ceturtdien atklāja Žerārs Depardjē.

Depardjē vienīgā laulātā draudzene bija aktrise Šarlote Binoša, ar kuru laulība tika šķirta 1996. gadā. Pēc tam aktieris uzsāka attiecības ar Kerolu Bokveti. Jau gandrīz 10 gadus Depardjē sirds pieder Klementīnei Igou.

Atgādinām, ka jau šovakar Depardjē kopā ar tautieti aktrisi Faniju Ardānu kāps uz skatuves izrādē “Otrā mūzika” Rīgas Kongresu namā kinofestivāla “Baltijas pērle” ieskaņā.

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas