Depa jaunā filma startē Londonas kinofestivālā

0 komentāri

Holivudas zvaigzne Džonijs Deps un britu aktieris Benedikts Kamberbačs aizvadītajā naktī Londonas filmu festivālā prezentējuši savu jaunāko veikumu Melnā Mise (Black Mass). Filma, kas vēsta par kādu īru izcelsmes amerikāņu gangsteri, jau skatāma kinoteātros Latvijā.

Karību jūras pirātu zvaigzne filmā atveido gangsteri Džeimsu Baldžeru ar iesauku Vaitijs, kurš ir ASV štata senatora brālis un vienlaikus Federālā Izmeklēšanas biroja ziņotājs.

Filmas darbība notiek pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados, kad FIB savervēja Baldžeru cīņai pret viņu kopīgo ienaidnieku – itāļu mafiju. Drīz vien šī velnišķīgā savienība kļuva nekontrolējama, ļaujot Vaitijam izvairīties no likuma varas, paplašināt savu kontroli un kļūt par vienu no nežēlīgākajiem un ietekmīgākajiem gangsteriem Bostonas vēsturē.

Krimināldrāmu Melnā mise režisors Skots Kūpers radījis pēc scenārija, kura pamatā ir Dika Līra un Džerarda O”Nīla tāda paša nosaukuma bestsellers.

Līdzās Džonijam Depam filmā piedalās arī tādas zvaigznes kā Dakota Džonsone, Benedikts Kamberbačs un Kevins Beikons.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas