Dejo ar zvaigzni dalībnieki pat gadu pēc šova uztur kontaktus sociālajos tīklos

0 komentāri

Piektdien klubā 9. vilnis uz atkal redzēšanās pasākumu pulcējās kādreizējā kanāla TV3 lielā svētdienas šova Dejo ar zvaigzni dalībnieki. Kā uz pasākumu noraudzījās raidījums Bez Tabu, skaties turpmāk atrodamajā materiālā!

Šova Dejo ar zvaigzni ballīte rit pilnā sparā. Ceturtās sezonas uzvarētāja Liene Greifāne ir uz skatuves, pārējie dalībnieki ballējas deju zālē. “Es uz šo šova sanākšanu, kas nemaz tik bieži šova vēsturē nav notikusi, ierados “pa taisno” no Raimonda Paula koncerta, kurā liku lietā savu dejotprasmi. Dejot ir daudz vienkāršāk, jo ir skola. Kā mums Alberts [Kivlenieks, šova Dejo ar zvaigzni žūrijas loceklis – red.] teica, ka katru aktieri vajadzētu izdzīt caur to šovu,” smej Latvijas Nacionālā teātra aktrise Evija Skulte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Elmārs Tannis vairāk stāv maliņā nekā deju placī, jo, neskatoties uz šovā iegūto rūdījumu, pats nekāds dejotājs vis neesot. Kurš ar kuru satiekas joprojām, bet kuri pēc šova kontaktu pārtraukuši, skaties raidījuma Bez Tabu sižetā!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas