Deivids Duhovnijs labprāt atgrieztos X-failos

0 komentāri

Amerikāņu aktieris Deivids Duhovnijs apstiprinājis, ka labprāt atgrieztos zinātniskās fantastikas seriālā The X Files (X-faili. Slepenās lietas), taču ne uz pilnu sezonu.

Kulta seriāls deviņu sezonu garumā tika raidīts telekanālā Fox no 1993. līdz 2002. gadam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā jau ziņots, pagājušonedēļ atklātībā nonāca ziņas, ka notiekot “diskusijas” par seriāla atjaunošanu. Ja tiktu uzņemta jauna sezona, tajā galvenās lomas spēlētu Duhovnijs un aktrise Džiliana Andersone, kā arī oriģinālā seriāla autors Kriss Kārters.

Duhovnijs atklājis, ka būtu “vairāk nekā priecīgs atkal strādāt ar Džilianu un Krisu”. “Pieņemu, ka tas drīzāk notiks agrāk nekā vēlāk,” viņš teica intervijā laikrakstam USA Today.

“Jāskatās, kāds būs seriāla formāts un apjoms,” piebilda Duhovnijs. “Es nevarētu un negribētu filmēties pilnu sezonu. Tam vajadzētu būt īsākam formātam. Mēs visi esam veci, un mums nepietiek spēka pilnai sezonai.”

Šomēnes Andersone norādīja, ka būtu “sasodīti laimīga”, ja X-faili atgrieztos uz televīzijas ekrāniem. Viņa aicināja fanus tvītot par to, lai Fox būtu lielāka motivācija atjaunot populāro seriālu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas