Dāvids: Es domāju, ka Saeimas sēžu zālē var dabūt vēzi no matu lakas vien!

2 komentāri

Bez Tabu Dzīves smalkumi ceturtdien viņa brīvdienā satikās ar modes dizaineri Dāvidu, kurš allaž nekautrējies skarbi kritizēt Saeimas un politiķu darbu. Tagad viņam bija iespēja pašam doties uz Jēkaba ielu, kur top mūsu pašu Latvijas likumi.

“Man nekad nav bijusi vēlme būt Saeimā, un par to pārliecinājos, tikko atverot durvis!” kā vienmēr atklāds ir Dāvids. Viņš gan nenoliedz, ka tajā ēkā, neskatoties uz Padomju auru, gan griesti, gan marmora kāpnes padara to skaistāku. Taču pret sēžu zāli gan viņš bija ļoti kritisks. Kas viņam par to bija sakāms, kā arī kā noslēdzās viņa nelielā ekskursija, skaties Bez Tabu Dzīves smalkumu sižetā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: Dāvids toreiz un tagad!

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • mudzis
  0

  mudzis

  Tāpēc jau Dāvids IR, lai "pamodinātu" magoņveidīgos (-ās)!

  18.02.2016 10:05

 • Biruta Magone
  0

  Biruta Magone

  Kāds neiedomājams kretīns, fagots. Vīram jau pāri četrdesmit, bet saģērbies kā tīnis, un domā, ka tā ir mode? lol Tādu ir tuvumā nevar laist modei, pat runāt nav iemācījies. Dižais vērtētājs, kuram jāpieiet izlasīt uzrakstu, ka tā ir Ivanova glezna, un pats priecājas, ka esot atpazinis.

  18.02.2016 05:42

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas