”Daugavas koncertzāle” otro sezonu noslēgs ar ”Latvian Blues Band” koncertu

0 komentāri

”Daugavas koncertzāle” otro gadu pašā Rīgas sirdī – 11.novembra krastmalā 17 – vasaras sezonā piedāvā labāko latviešu mūziķu koncertus. 5. septembrī koncertzāles otro koncertu sezonu noslēgs ”Latvian Blues Band” ar koncertprogrammu “Nothin’, but the blues”.

Šovasar ”Daugavas koncertzālē” uz skatuves kāpa Igo, Linda Leen, Aija Andrejeva, Intars Busulis, Jānis Stībelis, grupas ”Pērkons”, ”Menuets”, ”Otra puse”, ”bet bet”, ”Big Al & The Jokers”, ”Latvian Blues Band”, kā arī talantu TV konkursa ”X Factor” 9. sezonas uzvarētājs Džeimss Atrūrs (James Arthur). Koncertzālē norisinājās arī festivāla ”Rīgas Ritmi” koncerti, kuros uzstājās ”Dobrek Bistro”, ”Albare”, ”Smooth Band” kopā ar Diānu Pīrāgs, Reičela Klaudio (Rachel Claudio).

Latvijā un Eiropā viena no labākajām blūza grupām ”Latvian Blues Band” koncertprogrammā “Nothin’, but the blues” piedāvās zināmus, publikas iemīļotus oriģinālskaņdarbus, kā arī jaunas, līdz šim neatskaņotas kompozīcijas grupas no gaidāmā albuma.

Koncerta sākums plkst. 20.00, ieeja no plkst. 19:00. Biļetes pieejamas ”Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas