Dalies un laimē ielūgumus uz Dona koncertu!

1 komentārs

Vēlies doties uz Dona koncertu koncertzālē Palladium 14. februārī? Radio STAR FM Tev dāvā šādu iespēju.

Viss, kas Tev jādara – dalies ar radio STAR FM ierakstu Facebook profilā, spied arī visas sev pieejamās pogas un komentē uz nebēdu! Piektdien, 6. februārī, varbūt tieši Tu uzzināsi, ka esi laimīgais biļešu ieguvējs.

Ja vēl neesi kļuvis par radio STAR FM sekotāju Facebook, pēdējais laiks to izdarīt! ;)

Atgādinām, ka, turpinot iepriekšējā gadā aizsākto tradīciju, Dons jauno albumu prezentēs koncertzālē Palladium 14. februārī. Koncerti Palladium izskanēs arī 13., 15., 19. un 20. februārī.

Pēc vairāk kā 25 000 kilometru garā ceļojuma līdz pat “pasaules malai” – Vladivastokai un Indijas vecākajai pilsētai, svētvietai Varanasi, Dons devās studijā, lai savas emocijas, izjūtas un pārdzīvojumus apkopotu jaunā albumā.

“Sirsnība un starojums no klausītājiem dod emocijas, biezas, brīžiem tādas, ko grūti savaldīt un uzreiz saprast – to visu vajadzēja atšķetināt un tad atkal sakopot. Tieši tāpēc izvēlējos izkāpt no savas komforta zonas un doties plašumā viens, kur tu pats – cilvēks – esi mazs, kur var vienatnē apcerēt laimi, skumjas, mīlestību, vientulību, kur tu vari ilgoties un cerēt,” saka Dons.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kur?
    0

    Kur?

    Kur var redzēt konkursa uzvarētāju?

    10.02.2015 08:55

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas