Čivinātāji gānās par Eirovīziju, iesaistās arī sabiedrībā zināmas personas

0 komentāri

Nav obligāti jāsēž pie televizora, lai gūtu pilnīgu priekšstatu par Eirovīzijas skatuvi. Šeit lieti noder ielūkoties, ko par vienu no valstī apspriestākajiem notikumiem teic čivinātāji. Lūk, spilgtākā “Tviterpērles”!

Svētdienas vakarā savu redzējumu par Eirovīzijas pirmo atlasi vairāk nekā 10 tvītos uzskaitīja dziedātāja Liene Šomase. Savus favorītus un iespaidus par redzēto TV ekrānā atklāja arī citas sabiedrībā zināmas personas – Lauris Reiniks, Marta Kukarane, Juris Millers, Normunds Rutulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lūk, spilgtākie viedokļi par Eirovīzijas nacionālās atlases pirmā pusfināla norisi un rezultātiem!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Eirovīzijas pirmā atlase un aizkulises

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas