Cilvēks orķestris Kristaps Rasims, spēlējot trīs instrumentus vienlaikus, izpilda dziesmu Wonderwall

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

2 komentāri

Mēs visi šo cilvēku zinām no dažādām vietām – cits no seriāla UgunsGrēks, cits viņu atceras no Dailes teātra skatuves, cits katru svētdienas vakaru novērtē viņa atraktīvās uzstāšanās šova Izklausies redzēts otrajā sezonā. Viens gan ir skaidrs, šim puisim ir liels talants, un to viņš man nodemonstrēja pēdējā tikšanās reizē.

Manas ašās idejas ne vienmēr tiek ņemtas par pilnu, bet viņš to šoreiz uztvēra ļoti nopietni un ķērās pie visiem pieejamajiem mūzikas instrumentiem, kas viņam studijā bija (nu labi, es pārspīlēju, ne visiem, bet gan daļas), kā arī lika lietā savu balsi un talantu. Kas tur beigās sanāca, skatāties un vērtējiet paši!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

LIELĀ INTERVIJA AR KRISTAPU RASIMU

FOTO

2 komentāri

TOP komentāri

 • Mārīte MAnsone
  +2

  Mārīte MAnsone

  Tu esi foršs čalis,talantīgs aktieris un superīgs dziesmu izpildītājs!
  Lai Tev veicās!

  24.10.2015 12:15

 • visu cieņu
  0

  visu cieņu

  Tu esi ļoti talantīgs, Kristap, un viss labākais Tev vēl priekšā! Lai Tev veicas!

  26.10.2015 15:32

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas