Cienījamo mākslinieci Dimzu-Dimmi bērni Helovīnā apmētā ar jēlām olām

0 komentāri

Gaužām nepatīkama pagājušā nedēļas nogale izvērsusies māksliniecei Diānai Dimzai-Dimmei, kuru bariņš bērnu nolēma izjokot.

”Bēdīgi, ļoti… Pirmo reizi Mārupē piedzīvoju, ka viens desmitgadnieks ar tipisku Helovīna viepļa masku ar savu mazo brālīti vai māsiņu ar ķirbi galvā prasa pie manas mājas durvīm “končas”… Teicu, ka esmu latviete un kristiete, un šādus svētkus nesvinu, bērni atgriezās pēc stundas piezvanīja pie durvīm un iemeta ar jēlu olu, labi ka netrāpīja logā…. Mīļie vecāki, lūdzu…,” aizvadītās nedēļas pārdzīvojumos savā Facebook.com profilā dalās Dimza-Dimme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Domāju, ka upuri ir vecāki, jo palika bez olām,” vēlāk nosmej māksliniece. Bet godīgi, ko tad mēs izvēlamies, vai iedot mošķiem, kropļiem utt. “končas”, vai iemācām bērniem respektēt tos, kas atļaujas nesvinēt šos svētkus… Protams, tā ir arī necienīga izturēšanās pret kaimiņiem, kā arī nezinu, vai trīs četrus gadus veca bērna staigāšana ar brāli tumsā ir ok.”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas