Būtisks pavērsiens UgunsGrēka Mildiņas atveidotājas dzīvē

0 komentāri

Iemīļotā seriāla UgunsGrēks aktrise Ilze Vazdika bijīgi iesoļojusi digitālajā laikmetā.

Ilze Vazdika, kas skatītāju iemīļotajā seriālā jau 11 gadus atveido Mildu, atzīst, ka novecojusi cilvēku acu priekšā. ”Desmit gadi ir liels laiks cilvēka dzīvē,” saka aktrise. Nu viņa par spīti saviem gadiem apņēmusies apgūt datorlietošanas prasmes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijas ziņas Dailes teātra aktrise Ilze Vazdika uzzina no radio, bet par jaunumiem pasaulē – skatoties televizoru. Lai varētu brīvos brīžos iepazīties ar aktualitātēm internetā, nesen pieteikusies teātra ļaudīm rīkotajos datorzinību kursos, bet tieši viņas grupa izjukusi. ”Protams, neērti, vajadzētu iet laikam līdzi. Rādīja taču, ka vecie cilvēki, visi apmierināti, visi māk… Es taču neesmu galīgi stulba,” sevi vērtē aktrise.

Datora ieslēgšanas poga, skārienjūtīgais paliktnis, interneta ikona ar tehnoloģiju eksperta Kristapa Skuteļa palīdzību īsā mirklī ir Ilzei kabatā. Viņa veikli atrod arī sporta ziņas, kā arī kultūras jaunumus un padomus mājas sakopšanai. Vēlāk izrādās, ka dators pie Ilzes atceļojis uz palikšanu. Viņai jau ir plāni vasarai.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas