Busulis uzstāšanos Krievijā uztver kā misiju

1 komentārs

”Man ļoti patīk piesātinātā pieredze, ko, iespējams, vietējā mērogā es varētu krāt četrus gadus. Tur es to dabūju pusgada laikā,” par startēšanu šovos Golos un Toč v Toč Krievijā stāsta dziedātājs Intars Busulis. Arī uzstāšanos plašajā kaimiņvalstī mūziķis uztver kā misiju.

”Tas, ko dara politiķi, ir slikti, bet tas, ar ko es nodarbojos, noteikti nav politika. Es zinu savu politisko nostāju, es zinu, kas pilnībā notiek, bet ir arī cilvēki, kuri grib dzirdēt ne tikai politiku un interesējas arī par mūziku un iet uz koncertiem. Man liekas, ka šeit nevar būt runas par principiālu cīņu,” pārliecināts mūziķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

31. maijā finišēja TV kanāla ORT pārvērtību šovs Toč v Toč, kura pēdējā sērijā latviešu dziedātājam bija jāatveido Eltons Džons. Dziesma Goodbye Yellow Brick Road mūziķim atveda 9. vietu. Ar rezultātu I. Busulis ir apmierināts.

”Šie šovi mani tur tonusā, darba gatavībā. Esmu ļoti labā formā. Tas mani priecē,” atklāj I. Busulis. Tomēr viņš nav aizmirsis arī par vietējo publiku. 4. un 7. jūlijā Intars Busulis un Abonementa orķestris uzstāsies Dzintaru koncertzālē.

Vairāk skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Lv
    0

    Lv

    Dibenaaaaaa liiiideeejs..

    05.06.2015 11:20

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas