Busulis uzstāšanos Krievijā uztver kā misiju

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

“Man ļoti patīk piesātinātā pieredze, ko, iespējams, vietējā mērogā es varētu krāt četrus gadus. Tur es to dabūju pusgada laikā,” par startēšanu šovos Golos un Toč v Toč Krievijā stāsta dziedātājs Intars Busulis. Arī uzstāšanos plašajā kaimiņvalstī mūziķis uztver kā misiju.

“Tas, ko dara politiķi, ir slikti, bet tas, ar ko es nodarbojos, noteikti nav politika. Es zinu savu politisko nostāju, es zinu, kas pilnībā notiek, bet ir arī cilvēki, kuri grib dzirdēt ne tikai politiku un interesējas arī par mūziku un iet uz koncertiem. Man liekas, ka šeit nevar būt runas par principiālu cīņu,” pārliecināts mūziķis.

31. maijā finišēja TV kanāla ORT pārvērtību šovs Toč v Toč, kura pēdējā sērijā latviešu dziedātājam bija jāatveido Eltons Džons. Dziesma Goodbye Yellow Brick Road mūziķim atveda 9. vietu. Ar rezultātu I. Busulis ir apmierināts.

“Šie šovi mani tur tonusā, darba gatavībā. Esmu ļoti labā formā. Tas mani priecē,” atklāj I. Busulis. Tomēr viņš nav aizmirsis arī par vietējo publiku. 4. un 7. jūlijā Intars Busulis un Abonementa orķestris uzstāsies Dzintaru koncertzālē.

Vairāk skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Lv
    0

    Lv

    Dibenaaaaaa liiiideeejs..

    05.06.2015 11:20

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas