Busulis: Filips Kirkorovs ir Krievijas estrādes karalis

0 komentāri

Pavisam nesen tepat Rīgā viesojās prominentais Krievijas estrādes pārstāvis, vienmēr košais un ekstravagantais Filips Kirkorovs. Bez Tabu Dzīves smalkumi nevarēja laist garām šo pasākumu, tāpēc devās raudzīt – kādi cilvēki nāk uz koncertu, ko runā un kā pats Filips Kirkorovs uzstājas.

Dzīves Smalkumi pirms koncerta sastapa mūsu pašu dziedātāju Intaru Busuli, kurš pēdējā laikā veidojis spožu karjeru Krievijā. Vaicāts, kas, viņaprāt, Filipu Kirkorovu atšķir no citiem, Busulis bija ārkārtīgi lakonisks: ”Karalis! Ka-ra-lis!” Vaicāts, par ko Kirkorovam vajadzētu vēl sarakstīt dziesmu, Busulis apdomājās un secināja, ka visas Kirkorova dziesmas ir par mīlestību. ”Varbūt arī par neko citu viņam dziedāt arī nevajag,” secināja Busulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt paša Kirkorova uzstāšanās, kā jau gaidīts, bija koša. Turklāt viņš bija pamanījies latviski iemācīties kaut ko vairāk arī par pieklājības frāzi “Labvakar!”. Vairāk skaties video.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas