Britus sajūsmina 80. gadu mūzikas estētikā ieturēts šedevrs

0 komentāri

Lielbritānijas mūzikas topa virsotnes turpina iekarot britu dīdžejs Marks Ronsons. Viņa dziesma Uptown Funk Apvienotās Karalistes topā pirmo vietu ieņem jau piekto nedēļu.

Britu dīdžeja un producenta Marka Ronsona dziesma Uptown Funk veidota astoņdesmito gadu fankmūzikas stilā, un tajā kā solists piedalās havajiešu dziedātājs Bruno Marss. Lielbritānijas topa virsotnē tā ieņem pirmo vietu jau piekto nedēļu, bet internetā dziesma noklausīta vairāk nekā 118 miljonus reižu.

Otrajā vietā Apvienotās Karalistes topā ierindojusies Filipa Džordža dziesma Wish You Were Mine, bet īru mūziķa Hozier skaņdarbs Take Me to Church pakāpies par divām vietām un šobrīd ir trešā populārākā dziesma Lielbritānijā. Ceturtajā un piektajā vietā ierindojušās Olija Mursa un dziedātāja Eda Šīrana dziesmas. Jaunais un talantīgais britu dziesminieks Eds Šīrans ar savu talantu mūzikas mīļotājus plāno pārsteigt arī koncertā Rīgā. Viņa uzstāšanās Arēnā Rīga gaidāma 16. februārī.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas