Britu aktieris Benedikts Kamberbačs atklāj, ka viņa līgava gaida pirmdzimto

0 komentāri

Benedikts uz sava celīša Sofijas priekšā metās Novembrī, bet 2015. gadu viņi iesāk ar ļoti labām ziņām saviem faniem – pāris apstiprināja, ka viņu topošajā ģimenē gaidāms ģimenes pieaugums, ziņo portāls DailyMail.

Tikai divus mēnešus pēc saderināšanās 38 gadus vecais Startreka un BBC seriāla Šerloks superzvaigzne Benedikts Kamberbačs un viņa 36 gadus vecā dzīvesbiedre, teātra direktore Sofija Hantere, kļūs par vecākiem.

Kāda Benediktam tuvu stāvoša personā MailOnline portālam atzina: “Esmu saviļņots paziņot, ka viņi abi gaida savu pirmdzimto. Pāris pašlaik jūtas kā septītajās debesīs!”

Foto: REUTERS/Scanpix

Foto: REUTERS/Scanpix

Britu superzvaigzne atzinis, ka ir ļoti patīkami satraukts par to, ka kļūs par tēti, savukārt iepriekšminētais avots atzīst: “Sofija gaidībās jau ir dažus mēnešus, bet abi divi jau plāno kāzas pavasara sākumā.” Tas esot krietni agrāk, nekā abi bija iepriekš plānojuši, raksta DailyMail.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas