Britniju Spīrsu klausītāji atzīst par labāko dziedātāju

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā noslēdzās aptauja, kurā mūzikas izdevums Billboard lasītāju balsojumā noskaidroja pēdējās piecgades labāko un sliktāko dziesmu, albumus, dziedātājus, video. Amerikāņu dziedātāja Britnija Spīrsa plūkusi laurus trīs no četrām nominācijām.

Britniju Spīrsu, kura pēdējo piecu gadu laikā fanus priecēja ar diviem albumiem – Femme Fatale (2011) un Britney Jean (2013) – lasītāji ierindojuši pirmajā vietā nominācijās Labākais mākslinieks un Labākais video par dziesmu Work Bitch, apsteidzot Lady Gaga un Bejonsē. Lasītāji novērtējuši arī Spīrsas dziesmu Till The World Ends, to izvirzot par labāko kategorijā Labākā dziesma. Vienīgā kategorijā, kurā dziedātāja neuzvarēja, bija Labākais albums, kur laurus plūca Adele ar albumu 21. Nominācijās dominēja arī dziedātājas Bejonsē, Lana Del Rey, Rihana un Teilore Svifta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Starp sliktākajām dziesmām lasītāji atzinuši “supergrupas” SuperHeavy, kurā apvienojušies Miks Džegers, Džoss Stouns, Deivs Stjuarts u.c., dziesmu Miracle Worker, Insane Clown Posse dziesmu Miracles, Black Eyed Peas dziesmu The Time (Dirty Bit) un Alisonas Goldas dziesma Chinese Food.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas