Breds Pits uzņēmis filmu par 2007. gada finanšu krīzi

0 komentāri

Holivudas kinozvaigzne Breds Pits ieradies uz savas jaunākās kinofilmas Gadsimta likme (The Big Short) pirmizrādi. Tā stāsta par 2007. gada finanšu krīzi. Viņš filmā uzņēmies ne tikai aktiera, bet arī režisora lomu.

Filma ir Maikla Luisa grāmatas Gadsimta likme – The Big Short: Inside the Doomsday Machine Holivudas adaptācija. Tā stāsta par 2007. gada finanšu krīzi un ir balstīta uz patiesiem stāstiem par četriem cilvēkiem, kuri krīzi paredzēja un to izmantoja, lai iedzīvotos prāvā bagātībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filmā piedalās augstākās klases aktieri – Stīvs Karels, Raiens Goslings, Kristians Beils un pats Brets Pits. Aktieris skaidro, ka tēma, kas filmā ir atspoguļota, ir tieši tāda, kādu viņam patiktu uzvest uz lielajiem ekrāniem. Viņš stāsta, ka joprojām ir dusmīgs par krīzi, ka cilvēki tika izlikti uz ielām un zaudēja savus iekrājumus, turklāt nekas jau nav mainījies – cilvēki joprojām ir alkatīgi, skaidro Pits.

Grāmata, uz kuras pamata filma ir ekranizēta, 28 nedēļas bija pārdotāko grāmatu topā, tādēļ arī filmai var prognozēt labus panākumus.

Pits iepriekš iegādājās tiesības ekranizēt arī Lūisa darbu Moneyball jeb Naudas spēle, ko 2011. gadā pārvērta veiksmīgā filmā.

Kinofilma Gadsimta likme uz kinoekrāniem Latvijā iznāks 2016. gada 29. janvārī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas