Bovija fani pieskandina mūziķa dzimto pilsētu

0 komentāri

Mūziķa Deivida Bovija fani pirmdien daudzviet pasaulē pulcējās, lai godinātu svētdien mūžībā aizgājušās rokzvaigznes piemiņu. Viena no centrālajām vietām bija mūziķa dzimtā Brikstona Londonā.

Deivis Bovijs pēc 18 mēnešu ilgas cīņas ar vēzi mūžībā aizgāja svētdien, 10. janvārī, – divas dienas pēc savas 69. dzimšanas dienas un jaunākā albuma Blackstar nākšanas klajā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mūziķa fani pirmdien devās gājienā cauri Brikstonai, ar dziesmām godinot mūziķa piemiņu. “Viņš lauza robežas. Viņš bija iedvesma mums visiem,” norādīja kāds mūziķa cienītājs.

Mūziķa piemiņai veltīti sarīkojumi notika arī Holivudā, Ņujorkā, Sanktpēterburgā, Berlīnē un citviet.

Foto: Bovija fani daudzviet pasaulē godina mūziķa piemiņu

Video: Bovija fani pulcējas Brikstonā

Dienu pirms albuma izdošanas, 7. janvārī, klajā nāca video dziesmai Lazarus. Jau šobrīd vietnē Youtube tas skatīts vairāk nekā 11 milj. reižu.

Video: Bovija pēdējais videoklips

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas