Bono vairs nevarēs spēlēt ģitāru?

0 komentāri

Īru rokgrupas U2 līderis Bono diez vai kādreiz vēl varēs spēlēt ģitāru. Šāda pārliecība mūziķim radusies pēc pagājušā gada beigās piedzīvotās smagās traumas, braucot ar velosipēdu.

54 gadus vecais mūziķis pērn novembrī Ņujorkā nogāzās no velosipēda, cenšoties izvairīties no sadursmes ar citu braucēju. Rezultāts – sešās vietās lauzta roka, kā arī citas traumas.

Šonedēļ publiskotā vēstulē saviem faniem Bono norāda, ka viņam tagad ir titāna elkonis un viņš diez vai jebkad varēs spēlēt ģitāru. Pēc U2 solista teiktā, pārējie grupas dalībnieki gan uzskata, ka tas nav pasaules gals, jo no tā nav atkarīga ne viņu, nedz arī Rietumu civilizācijas pastāvēšana. Toties, ja viņš spēlēšot ģitāru, viņš būs pirmais ģitārists pasaulē ar titāna elkoni.

Bono arī nolēmis mācīties no savām kļūdām, gūstot diezgan sāpīgu atziņu, ka viņš nav bruņumašīna.

Atveseļošanās no negadījuma ar velosipēdu neesot viegla un šobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta tam, lai viņš varētu kopā ar grupu doties koncertturnejā, kas maijā sāksies Vankūverā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas