Boldvins saderināšanās gredzenu paslēpj sulas glāzē

0 komentāri

54 gadus vecais amerikāņu aktieris Daniels Boldvins, Aleksa Boldvina jaunākais brālis, nolēmis ceturto reizi apņemt sievu, raksta izklaides ziņu portāls WENN.

Aktieris Robinu Sjū Hercu Hempeli (48) bildinājis pagājušajā sestdienā filmu festivāla laikā Floridā un jūtas ļoti laimīgs. “Šī ir mana laimīgākā diena uzreiz pēc tam, kad pasaulē nāca mani bērni,” atklāj aktieris.

Pats bildinājums noticis ļoti romantiski – aktieris piecu karātu dimanta gredzenu bija ielicis dzērveņu sulas glāzē, ko pasniedza nākamajai sievai.

2011. gadā tika šķirta Boldvina iepriekšējā laulība ar britu modeli Džoannu Smitu, ar kuru kopā nodzīvoti četri gadi. No iepriekšējām laulībām Boldvinam ir pieci bērni.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas