bobe.me jautājumu bumba “Positivus” festivālā

0 komentāri

Izklaides aģentūra BOBE (Best of Baltic Entertainment) bija ieradušies “Positivus” festivālā, lai izspēlētu spēli ar atpazīstamākajiem apmeklētājiem. Noteikumi pavisam vienkārši – tam, kuram ir bumba, atbild uz jautājumu, izdomā nākamo un “met” nākamajam atbildētājam.

Šajā spēlē piedalījās daudz un dažādu mūziķu un sabiedrībā atpazīstamu cilvēku, kuriem bija jāatbild uz tādiem jautājumiem kā “Vai Tev patīk kečups?”, “Kas ir perversākais, ko izdarīji iepriekšējā festivāla naktī”, “Kādu apakšveļu pašlaik valkā?”, “Cikos plāno doties pie miera?” u.c.

“Aptaujā” piedalījās grupas “Elbow”, “Triānas Parks”, “Nonono”, kā arī Artūrs Mednis, Toms Grēviņš, Kristīne Komarovska, Inga Spriņģe u.c.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas