Boba Mārlija piemiņu godinās ar marihuānas šķirni

0 komentāri

Regeja mūziķim Bobam Mārlijam par godu tiks izveidota jauna marihuānas šķirne, otrdien paziņoja viņa ģimene.

Marley Natural ir “augstākā labuma marihuānas zīmols, kura saknes ir Mārlija dzīvē un atstātajā mantojumā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Marihuāna ir legalizēta Vašingtonas un Kolorādo štatos, un šomēnes par to tika nobalsots referendumos Aļaskā, Oregonā un Kolumbijas štatā. Vairāki citi ASV štati dekriminalizējuši marihuānu un atļāvuši tās tirdzniecību medicīniskiem mērķiem, lai arī federālajā likumdošanā tā joprojām ir aizliegta.

“Tas šķiet tikai dabiski, ka tētim vajadzētu būt daļai šīs diskusijas,” sacīja Mārlija 47 gadus vecā meita Sedella. “Kā tētis būtu teicis, dod ceļu pozitīvai dienai.”

Marihuānas šķirne tiks izveidota sadarbībā ar Vašingtonā bāzētu kompāniju. Nākamgad sāksies tās pārdošana ASV un, iespējams, arī citās valstīs. Tā tiks pārdota žāvētā veidā un kā eļļa un koncentrāts.

Mārlijs, kurš 1981. gadā mira no vēža, uzskatīja marihuānu par neatņemamu rastafari ticības sastāvdaļu un atbalstīja tās legalizāciju.

“Bobs Mārlijs iestājās par marihuānas legalizāciju pirms vairāk nekā 50 gadiem. Mēs palīdzēsim viņam pabeigt iesākto,” sacīja kompānija “Privateer Holdings” no Sietlas.

“Augs ir domāts nācijas dziedēšanai, augs ir domāts meditācijai, augs ir paredzēts augstākajām vibrācijām,” piebilda Mārlija 42 gadus vecais dēls Roans.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas