Binnija Ārberga savu mīļoto iepazinusi šova laikā

2 komentāri

Iespējams, kāds viņu zina kā biznesa lēdiju, kurai pieder skaistumkopšanas salons. Vēl kāds atminas, ka viņa bijusi sieva skandalozajam režisoram Dž. Dž. Džilindžeram. Bet liela daļa no mums Binniju Ārbergu iepazina kā šova Precamies!?! vadītāju. Arī viņai šovs izrādījies liktenīgs, jo iepazinusies ar mīļoto vīrieti Matīsu.

Saņemot piedāvājumu, kādu diez vai otrreiz mūžā saņemtu – vadīt TV šovu, nedomājot ne mirkli, Binnija to pieņēmusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Es metos ar galvu no kraujas pilnīgi aukstā, ledainā ūdenī, jo es to nemācēju. Man tas bija izaicinājumu izaicinājums. Man nepatīk nekas remdens. Man nepatīk kaut kas, kas ir līdz pusei izdarīts. Tāpēc es metos ar visu sevi iekšā. Visu laidu caur sirdi.

Strādājot atvērtu sirdi, Binnija koncentrējusies darbam un ne mirkli nav iedomājusies, ka vien no raidījumiem būs liktenīgs viņai pašai.

”Tajā raidījumā, kad bija Matīss Uplejs, ugunsdzēsējs, glābējs no Kuldīgas, bija ārkārtīgi jauka diena. Bija lielā diena – Lotei bija dzimšanas diena,” atceras Binnija.

Šo dienu šovā kā īpašu atceras arī jubilāre, Binnijas draudzene, otra no šova vadītājām Lote Gediņa. ”Bija pilna studija ar testosteronu, jo bija Matīss un viņa divi draugi. Man likās dīvaini, kādēļ tāds puisis kā viņš meklē iepazīšanos caur televīzijas raidījumu. Tad es sapratu, ka viņam vajag kaut ko vairāk kā tikai iepazīties,” stāsta Lote.

Lai arī nekas par to neliecināja, raidījums liktenīgs izrādījās arī ugunsdzēsējam Matīsam no Kuldīgas.

”Es biju ļoti uztraucies. Ieejot tajā telpā, sajūtot, ka no visām pusēm ir kameras, es pēkšņi nevarēju ne parunāt, neko. Paldies Dievam, man bija līdzi draugi. Man bija jāklausās meiteņu stāsti, kas mani neinteresēja. Tad man uzdeva jautājumu: Ko tu par to saki? Es pēkšņi attapos, ka nemaz neklausījos, ko viņi stāsta,” atceras Matīss, kuram raidījuma laikā bija mērķis izvēlēties kādu meiteni. To tajā raidījumā nav izdarījis. Vēlāk, pēc raidījuma ieraksta, Matīss saticis Binniju.

”Mums bija kā Puškina romānos – mēs sarakstījāmies ar vēstulēm, ne parastajām bet elektroniskajām,” attiecību sākumu atceras Binnija.

2 komentāri

TOP komentāri

 • lee
  0

  lee

  skaists stāsts :)) tiešām prieks par šiem abiem cilvēkiem, un Binnija izskatās tik laimīga :) burvīgs pāris!

  14.11.2014 10:37

 • Inga
  0

  Inga

  Un tavs ''mīļotais"dod pa kreisi un izmanto tevi! Tev mīļā ir tādi ragi, ka panest nevari! Bet droši vien, ka tā jau ir jābūt!

  12.11.2014 20:04

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas